Reprezentant Regional Vânzări

HomeJobReprezentant Regional Vânzări

Suntem în căutarea unui reprezentant ambițios și motivat pentru a se alătura echipei noastre de la Office Barista Transilvania!

Dacă ești o persoană sociabilă, pasionată de vânzări și ai o atitudine pozitivă, atunci te așteptăm să aplici pentru acest job.

Responsabilitățile tale vor include:

– Identificarea de noi oportunități de vânzări și dezvoltarea portofoliului de clienți;
– Prezentarea produselor și serviciilor noastre la potențialii clienți și gestionarea relațiilor cu aceștia;
– Crearea de strategii de vânzări și implementarea acestora pentru a atinge obiectivele de vânzări stabilite de către companie;
– Realizarea de rapoarte periodice de vânzări și prezentarea acestora echipei de management.

Candidatul ideal trebuie să aibă:

– Experiență relevantă în vânzări;
– Abilități excelente de comunicare și negociere;
– O atitudine pozitivă și orientată către client;
– Abilitatea de a lucra independent și în echipă;
– Flexibilitate și adaptabilitate la situații noi și provocatoare.

Beneficiile oferite includ:

– Pachet salarial atractiv, inclusiv bonusuri în funcție de performanța individuală și a echipei;
– Training și dezvoltare profesională continuă;
– Acces la produse și servicii de calitate superioară;
– Oportunitatea de a lucra într-un mediu de lucru dinamic și motivant.

Așteptăm cu interes CV-ul tău la adresa de e-mail sales.transilvania@officebarista.ro sau să ne contactezi telefonic la 0753 174 854.

Program de lucru: Full Time
Locație: Cluj-Napoca

Tip fișier permise: .pdf, .doc, .docx

Economist

Personal Curățenie Part-Time

Ești interesat de curățenie?

Serviciile noastre profesionale în Cluj-Napoca, vă oferă gamă completă în: curățenie de întreținere, curățenie după constructor, curățenia geamurilor și a fațadelor, curățarea mochetei și a tapițeriei, curățenia halelor industriale și a fabricilor…

ISO 9001:2021

ISO 14001:2021

Au încredere în noi

0751 156 333

office@blashine.ro

Facility management​

Curățare spații exterioare și spații verzi​

Spălătorie bla wash​

Departamentul de curățenie​

Pest control​

Vânzare echipamente textile​