Responsabil Gestiune

HomeJobResponsabil Gestiune

Compania noastră caută un Responsabil Gestiune dedicat și motivat să se alăture echipei noastre.

Dacă ai o pasiune pentru gestionarea eficientă a resurselor și a proceselor, aceasta ar putea fi o oportunitate perfectă pentru tine.

Responsabilități principale:

• Supravegherea și gestionarea eficientă a stocurilor de materiale și produse finite
• Monitorizarea costurilor și optimizarea proceselor de producție
• Coordonarea activităților de inventariere și raportarea rezultatelor către management
• Colaborarea strânsă cu departamentele interne pentru asigurarea unei comunicări eficiente și a fluxului de lucru
• Identificarea și implementarea de soluții pentru îmbunătățirea eficienței operaționale

Cerințe:

• Experiență anterioară în gestionarea stocurilor și a proceselor operaționale
• Abilități excelente de analiză și rezolvare a problemelor
• Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termene limită strânse
• Excelente abilități de comunicare și spirit de echipă
• Cunoștințe solide de operare PC, inclusiv Excel și programe de gestionare a stocurilor, cunoasterea Saga este un avantaj

Dacă ești o persoană organizată, orientată către rezultate și dornică să contribuie la succesul unei companii în continuă creștere, te încurajăm să aplici pentru poziția de Responsabil Gestiune.

Oferim un mediu de lucru dinamic, oportunități de dezvoltare profesională și un pachet salarial atractiv.

Dacă sunteți interesați, trimiteți-ne un CV la adresa de e-mail resurseumane@blashine.ro sau contactați-ne telefonic la 0748 149 644.

Program de lucru: Full Time
Locație: Cluj-Napoca

Tip fișier permise: .pdf, .doc, .docx

Specialist salarizare

Specialist Resurse Umane

Ești interesat de curățenie?

Serviciile noastre profesionale în Cluj-Napoca, vă oferă gamă completă în: curățenie de întreținere, curățenie după constructor, curățenia geamurilor și a fațadelor, curățarea mochetei și a tapițeriei, curățenia halelor industriale și a fabricilor…

ISO 9001:2021

ISO 14001:2021

Au încredere în noi

0751 156 333

office@blashine.ro

Facility management​

Curățare spații exterioare și spații verzi​

Spălătorie bla wash​

Departamentul de curățenie​

Pest control​

Vânzare echipamente textile​