Specialist salarizare

HomeJobSpecialist salarizare

Responsabilitatile postului:

  • Derularea procesului salarial corect si in temen, atat in evidente cat si in plati
  • Evidenta si plata salariilor si a avansurilor salariale
  • Suport in efectuarea si centralizarea pontajelor
  • Evidenta orelor lucrate, orelor suplimentare. Evidenta absentelor – concedii medical, concedii de odihna, alte forme de absenta
  • Intocmirea documentelor si transmiterea datelor in Revisal, AJOFM, ITM, mentinerea relatiei cu autoritatile
  • Oferirea de suport si consultanta angajatilor pe aria de compensatii si beneficii
  • Evidenta documentelor si termenelor aferente SSM/PSI

Cerinte:

  • Experienta anterioara in salarizare este preferata
  • Cunostinte anterioare in sisteme de salarizare si evidenta personal
  • Cunostinte de legislatia muncii si salarizare
Program de lucru: Full Time
Locatie: Cluj-Napoca

Tip fișier permise: .pdf, .doc, .docx

Agent vânzări

Responsabil Gestiune

Ești interesat de curățenie?

Serviciile noastre profesionale în Cluj-Napoca, vă oferă gamă completă în: curățenie de întreținere, curățenie după constructor, curățenia geamurilor și a fațadelor, curățarea mochetei și a tapițeriei, curățenia halelor industriale și a fabricilor…

ISO 9001:2021

ISO 14001:2021

Au încredere în noi

0751 156 333

office@blashine.ro

Facility management​

Curățare spații exterioare și spații verzi​

Spălătorie bla wash​

Departamentul de curățenie​

Pest control​

Vânzare echipamente textile​